فراتر از قانون
خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای آن گذشت حسرت نخورم 
قالب وبلاگ

به نام خدا

امیدوارم که عذرخواهی و پوزش اینجانب را بپذیرید چرا که فرصتم آنقدر اندک است که هنوز پس از راه اندازی این وبلاگ نتوانسته ام اقدامی در جهت تکمیل آن و حتی ارائه مطلبی جدید بپردازم.

کارآموزان وکالت وابسته به کانون وکلا به جهت اینکه در دوره کاراموزی قادر به اخذ پرونده و قبول وکالت هستند بعضا با شلوغی کار مواجه می شوند و این مانع از آن است که به سایر امورات بپردازند. لذا من نیز به  علت کثرت پرونده و ارائه مشاوره به برخی شرکت ها فرصتم ذیق است.

ضمنا از ارائه مطالب دیگران صرفا برای افزایش بازدیدکننده و شلوغ کاریهای تزیینی بیزارم چراکه اولویتم ناظر بر ارائه افکار اندیشه ها تجربیات تحقیقات و مقالات خویش است.

  پانزدهمین همایش اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران در شهر ساری در جریان است . این همایش را می توان از زوایای مختلف مورد بررسی  قرار داد.

اینکه در این همایش استاد مسلم علم حقوق  جناب آقای دکتر کاتوزیان  به عنوان چهره ماندگار وکالت معرفی گردید که باید به بانیان این حرکت کم نظیر دست مریزاد گفت .این حرکت اتحادیه نیز که قرار است هر ساله محقق شود قابل ستایش و ارج نهادن است و امید است این سرفصلی باشد برای جامعه وکلا که قدردان قولی و عملی استادان و پیشکسوتان خود باشند. انشاالله

استاد کاتوزیان در این همایش به ایراد سخنرانی کوتاهی پرداختند که به زعم اینجانب سطر سطر فرمایشات ایشان آموزنده و قابل تامل و بررسی همه جانبه است که من نیز در فرصت بعدی به این مهم خواهم پرداخت وسخنان ایشان را در این همایش بخصوص در رابطه با کارآموزان به بحث خواهم گذاشت .

ایضا در این همایش تصمیمات مهمی اتخاذ شد که در اولین فرصت به اطلاع خواهد رسید.

 

یا حق

[ پنجشنبه ٢٠ آبان ۱۳۸٩ ] [ ٢:٠٢ ‎ب.ظ ] [ مرتضی سراجیان ]

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

 

در سالهای گذشته من نیز به امر وبلاگ نویسی و نوشتن یادداشتهای روزانه می پرداختم اگرچه مطالبم غیر تخصصی و عامیانه بودند اما با شور وشوق وصف ناپدیری این کار را انجام می دادم و امروز نیز وقتی به آن دوره می اندیشم حظ آن را می برم.

علی ایحال هدفم از عبارات پیش گفته این است که با نوشتن اندکی آگاهم و تلاشم بر این است که از آن پایه ای بسازم برای مطالب امروز.

رویکرد اصلی و علاقه حتمی من پرداختن به مباحث حقوقی و ارائه راهکار و راه حل به میزان بضاعت علمی خویش در این فرصت است.

آمده ام که بیاموزم چرا که هیچ لذتی بالاتر از یادگیری و آموختن داشته هایمان به دیگران نیست.

شاید این سوال به ذهن خطور کند که عنوان سایت به چه معناست! مگر می شود فراتر از قانون اندیشید و عمل کرد.

به این نیز در وقت خویش  خواهم پرداخت.

[ دوشنبه ۳ آبان ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ ] [ مرتضی سراجیان ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

مرتضی سراجیان وکیل پایه یک دادگستری----- آدرس دفتر :اهواز- خ شریعتی (سی متری )بین خ سلمان فارسی و خ کافی روبروی بانک ملی ساختمان خرمی طبقه چهارم واحد 7تلفن ثابت :06132239115 همراه : 09163148807 ---- پذیرش:عصرها از ساعت 18الی 21 به جز پنحشنبه ها و ایام تعطیل
امکانات وب

  • ایران بلاگ
  • فار سی ام اس